פועלים באינטרנט
פועלים באינטרנט

לקוחותיהם של בנק פועלים זוכים ליהנות משרות מיומן ומקצועי, על ידי העובדים המסורים של הבנק.

מעבר לשירות הפרונטאלי אותו מעניקים עובדי הבנק, יכול כל לקוח ליהנות משרות פועלים באינטרנט.

היכולת להיות מחובר לשירות של פועלים באינטרנט, מקלה על היום יום ועל התקשורת עם הבנק.

אם בעבר על מנת לבצע פעולות היינו צרכים לגשת אל הבנק, כיום כל לקוחות בנק הפועלים, לא צרכים להוציא עצמם מהבית ולגשת אל הסניף בו מתנהל חשבונם ולעמוד בתור, אלא עליהם להתחבר אל הרשת האינטרנטית בלבד ולהיכנס אל אתר פועלים באינטרנט.

האתר מספק ללקוח כמעט את כל הפעולות אשר ברצונו לבצע על ידי הקלקה בלבד.

פועלים באינטרנט בשביל הנוחות שלכם

לקוחות בנק הפועלים לא נשארים מאחור, והעידן הטכנולוגי של המאה ה-21 הגיע גם לבנק הפועלים אשר מתקדמים למען נוחות ואיכות השירות אותו הם מספקים ללקוחות.

כל לקוח של הבנק, מקבל בבואו לסניף מעטפה בה יש קוד סודי זמני ושם משתמש.

את הקוד הסודי ישנה הלקוח בכניסה הראשונה אל האתר, ומיד אחר כך יקבע לעצמו סיסמה חדשה, בעזרתה יוכל להיכנס הלקוח אל פועלים באינטרנט, על מנת לבצע פעולות או רק לשם התעדכנות שוטפת.

הפעולות שניתן לבצע באתר פועלים באינטרנט

פועלים באינטרנט, מאפשר לכל לקוח לבצע פעולות רבות ומגוונות באתר, לרבות ניהול החשבון הפרטי או ניהול חשבונות העסק, צפייה בכרטיסי האשראי ובפעולות אשר בוצעו בו במהלך הימים האחרונים, החודש האחרון ואף בתקופה מסוימת.

עוד יכול כל לקוח לבצע מעקב אחר הפיקדונות או החסכונות שהוא מחזיק בבנק.

אם ביצע לקוח פעולת הלוואה בעבר, הוא יכול להתעדכן מה מצבה בכל רגע נתון.

כל לקוח יכול להיות עם האצבע על הדופק, בכל הקשור להכנסות אל מול הוצאות, הוא יכול לצפות בשקיפות מלאה בכל רגע נתון בריביות אותן גובים ממנו בבנק.

אם יש לכם כלקוחות קרנות נאמנות או ביטוחים פנסיונים, אתם יכולים לספוג אינפורמציה אודות יעוץ פנסיוני, קופות גמל, קרנות נאמנות , השתלמות ועוד.

פועלים באינטרנט עסקי ופרטי

השירותים להם זקוקים הלקוחות הפרטיים, שונים מן השירותים להם זקוקים הלקוחות העסקים, ועל כן בשרות האינטרנט של פועלים, מוענקת לכם האפשרות להיכנס אל האינטרנט כלקוח עסקי או כלקוח פרטי.

התפריטים בין השניים דומים בחלקם, ושונים בחלקים אחרים,

כל השרות של פועלים באינטרנט, מותאם לנוחות של כל לקוח.

עוד פעולות שהינכם יכולים לבצע באתר האינטרנט, הם העברת משכורות און-ליין ע"י חטיבת הנהלת החשבונות, העברה מחשבון אחד לחשבון אחר, תשלומי חשבונות שוטפים לרבות חשבון חשמל חשבונות עירייה כגון: ארנונה טלפון ועוד.

כמו כן אם תמיד חלמתם להתנסות בתיקי השקעות, אך פחדתם להפסיד כספים, כיום באתר של פועלים יש לכם את האפשרות לבצע התנסות בסחר בשוק ההון, על ידי כסף וירטואלי שלא יסכן אתכם.


    
השוואת ביטוחי רכב
שם:
שם משפחה:
טלפון/טלפון נייד:
אזור:
סוג הביטוח:
יצרן:
דגם:
גיל הנהג:
סוג הרכב:
שלילת רישיון ב-3 שנים אחרונות:
תביעות ב-3 שנים אחרונות:
שנת ייצור:
השירות ניתן חינם וללא התחייבות מצד הגולש אני מעוניין/ת לקבל הצעות, עדכונים ומבצעים בתחום הרלוונטי

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'adsite2_movlinks'@'localhost' (using password: YES) in /home/adsite2/domains/greatinsurance.co.il/public_html/moving_links.php on line 11

Warning: mysql_set_charset() expects parameter 2 to be resource, boolean given in /home/adsite2/domains/greatinsurance.co.il/public_html/moving_links.php on line 12

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/adsite2/domains/greatinsurance.co.il/public_html/moving_links.php on line 25

Warning: mysql_close(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/adsite2/domains/greatinsurance.co.il/public_html/moving_links.php on line 35
מאמרים נוספים
מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעת מחיר לביטוח רכב ממספר חברות ביטוח:
שם: דגם:
שם משפחה: גיל הנהג:
טלפון/טלפון נייד: סוג הרכב:
יצרן: שלילת רישיון ב-3 שנים אחרונות:
אזור: תביעות ב-3 שנים אחרונות:
סוג הביטוח: שנת ייצור:
השירות ניתן חינם וללא התחייבות מצד הגולש אני מעוניין/ת לקבל הצעות, עדכונים ומבצעים בתחום הרלוונטי

כל הזכויות שמורות לאתר www.GreatInsurance.co.il
אתר ביטוח רכב הגדול במדינה !
  3