בנק לאומי סניפים
בנק לאומי סניפים

בנק לאומי הוא בנק המוכר כמעט לכל התושבים של מדינת ישראל.

נכון לשנים האחרונות בנק לאומי נחשב לבנק המדורג במקום הראשון ביחס לבנקים אחרים בישראל.

הבנק נוסד ב-1902 והמשרד הראשי של ההנהלה יושב בתל אביב ברחוב יהודה הלוי.

בנק לאומי סניפים הוא המושג שאותו אתם צריכים להקליד במנוע החיפוש בדפדפן האינטרנט, אם אתם מעוניינים לדעת האם קיים סניף של בנק לאומי באותה עיר שבו הנכם מתגוררים או בנק לאומי סניפים עסקיים בקרבת המיקום של העסק שלכם.

בנק לאומי סניפים - חיפוש חכם

אם אתם מעוניינים לאתר סניף הקרוב למקום מגוריכם, או שאתם מעוניינים לדעת מהו מספר הסניף ופרטים נוספים על אותו סניף של בנק לאומי, כנסו לאתר האינטרנט של הבנק.

בסרגל הכלים העליון של אתר האינטרנט תוכלו לעמוד על קטגוריית: 'עזרה' ואז יפתחו בפניכם כל מיני אפשרויות. אחת מאותן אפשרויות הוא עמוד הנקרא: 'איתור סניפים'.

אם תקליקו על 'איתור סניפים' של בנק לאומי סניפים, ייפתח בפניכם דף הנקרא: 'חיפוש סניפים ושירותים בנקאיים'.

כאן יש לכם אפשרות לחפש סניף על פי מספר הסניף בו אתם מעוניינים, שם הסניף, העיר בו אותו סניף ממוקם גיאוגרפית או סניף בהתאם לסוגי השירותים אותם הוא מציע (יש לכם אפשרויות של שירותי סוויפט, סניף עסקי או סניף מסחרי, סניף שבו יש כספומט שממנו אותם יכולים למשוך כסף במטבע זר, או סניפים שלהם יש כספומט). יש לכם אפשרות לבחור במספר שירותים.

לאחר שאתם בוחרים בדף חיפוש סניפים את אותו סניף או יישוב בו נמצא הסניף ולוחצים על כפתור 'חפש', תקבלו דף מפורט אודות אותו סניף של בנק לאומי.

האינפורמציה תכלול את הפרטים הבאים:

מספר הסניף, שעות הפתיחה והימים שבו אותו סניף פעיל, העיר בו הסניף ממוקם, הכתובת המדויקת בו הוא נמצא בארץ, המספר של המוקד הטלפוני של בנק לאומי סניפים הנקרא 'לאומי קול', מספר הפקס של הסניף והשירותים הבנקאיים שלו.

אם אינכם יודעים כיצד להגיע אל אותה כתובת של הסניף הרשומה לכם בדף, תוכלו ללחוץ על הכפתור השמאלי העליון שעליו כתוב 'איתור כתובת' ותפתח בפניכם מפה שבה תוכלו לכתוב את הכתובת של הסניף והמפה תראה לכם את המסלול המדויק מנקודת המוצא שלכם אל הבנק.

בנק לאומי סניפים - שעות וימי פעילות

חשוב שתשימו לב כי ימי הפעילות ושעות הפתיחה של סניפי בנק הלאומי משתנים בהתאם למיקום ולקהל אותו משרת הסניף.

בנק לאומי סניפים עסקיים- שימו לב, סניפים עסקיים בדרך כלל אינם פועלים בדומה לסניפים המשרתים לקוחות פרטיים. כאן שעות הסניף אינן מפוצלות אלא רציפות.

לדוגמא, אם סניף פרטי יהיה פתוח באחד מימי השבוע מהבוקר ועד הצהרים ולאחר מכן הוא יפתח שוב את שעריו בשעה ארבע אחה"צ, הסניפים העסקיים יעבדו באופן רציף מ-9 בבוקר ועד 15:00- 16:00 אחה"צ.

 

בנק לאומי סניפים - לשירותכם בכל רחבי הארץ


    
השוואת ביטוחי רכב
שם:
שם משפחה:
טלפון/טלפון נייד:
אזור:
סוג הביטוח:
יצרן:
דגם:
גיל הנהג:
סוג הרכב:
שלילת רישיון ב-3 שנים אחרונות:
תביעות ב-3 שנים אחרונות:
שנת ייצור:
השירות ניתן חינם וללא התחייבות מצד הגולש אני מעוניין/ת לקבל הצעות, עדכונים ומבצעים בתחום הרלוונטי

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'adsite2_movlinks'@'localhost' (using password: YES) in /home/adsite2/domains/greatinsurance.co.il/public_html/moving_links.php on line 11

Warning: mysql_set_charset() expects parameter 2 to be resource, boolean given in /home/adsite2/domains/greatinsurance.co.il/public_html/moving_links.php on line 12

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/adsite2/domains/greatinsurance.co.il/public_html/moving_links.php on line 25

Warning: mysql_close(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/adsite2/domains/greatinsurance.co.il/public_html/moving_links.php on line 35
מאמרים נוספים
מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעת מחיר לביטוח רכב ממספר חברות ביטוח:
שם: דגם:
שם משפחה: גיל הנהג:
טלפון/טלפון נייד: סוג הרכב:
יצרן: שלילת רישיון ב-3 שנים אחרונות:
אזור: תביעות ב-3 שנים אחרונות:
סוג הביטוח: שנת ייצור:
השירות ניתן חינם וללא התחייבות מצד הגולש אני מעוניין/ת לקבל הצעות, עדכונים ומבצעים בתחום הרלוונטי

כל הזכויות שמורות לאתר www.GreatInsurance.co.il
אתר ביטוח רכב הגדול במדינה !
  3